אסתר וינסטוב


154טלפון: 050-6683798
אסתר וינסטוב
שמי אסתר. אני רקדתי שנה בארגנטינה בגיל עשרים ומשהו, שם רחוק בזמן ובמפה.
לפני שבע שנים עברתי תקופה מאד קשה בחיים וחיפשתי דרך להתחזק ולצבור אנרגיה כדי להתמודד עם המצב. אז עשיתי שלוש שנים טריאתלון. האימונים, הקבוצה והתחרויות נתנו לי כוח וחוסן נפשי, אך הגוף התחיל לצעוק דרך כאבים כי הנפש לא מספיק מצא ביטוי שם. אז נזכרתי בשילוב מדהים בין תנועה, מוזיקה ומפגש אנושי שחוויתי עשרים ומשהו שנה לפני וחיפשתי באינטרנט אם יש דבר כזה כאן בארץ. מצאתי את האתר הזה שאני היום חלק ממנו, ראיתי שיש קבוצה באזור המגורים שלי והתחלתי לרקוד.
אז חברה בקבוצה הביאה אותי לקיבוץ יגור לסדנה בבית של רחלי טורץ. הלב ידע שהגעתי הביתה.
מאז רקדתי אצלה, שנתיים או שלוש, ברצף או בין הפסקות.
כששמעתי על המחזור הראשון בבית ספר הרגשתי עם כל הכוח שאני רוצה להיות חלק בו...
ההתלהבות עלתה והתחלתי בנובמבר 2017 את הלימודים בבית ספר לביודנסה בצפון.
הלימודים נתנו לי את המרחב לרקוד את החיים שלי ולעבור את התקופה ברגישות, באהבה גדולה, בהבנה עמוקה על משמעות החיים ופלאי השיטה.

אני מסיימת את הלימודים כמאפשרת ופתחתי קבוצה במסגרת ההכשרה שלי. אני יועצת תקשורת בין אישית, יש לי קליניקה שבה אני עושה הדרכת הורים בנושא של הפרעות קשב וריכוז ועובדת ברווחה בכרמיאל כעובדת קהילתית. מעברי בספורט נשארה לי את האהבה לים, אני שוחה למרחקים במים פתוחים ומדהים אותי להרגיש חלק מהעולם הקסום שמלא חיים אצלנו, אתנו, בסביבתנו.

הקבוצה בכרמיאל היא פיילוט של שילוב בין ביודנסה ונטורפתיה, מרחב שאפשר בו לחקור את הנושא של הזנה לגוף ולנפש. ביודנסה היא שיטה שמבוססת על תנועה, במטרה לתמוך ולקדם את הבריאות, את שמחת חיים ואת התחושה של לחיות את החיים במלאות. אנחנו רוקדים בכרמיאל בימי שני בשעה 19:00 .
יצירת קשר
שם:
ישוב/עיר מגורים:*
טלפון:
מייל:
הודעה:*
 
שלח
פעילויות
קבוצה שבועית "הזנה לגוף ולנפש" - שיעור קבוע
תאריך התחלה: 01/01/2999
אוכלוסיית יעד:
מיקום: כרמיאל
כתובת: בז 121
מועד: ימי שני בשעה 19:00
> קרא עוד